Намко Бандаи Темни Души ВТОРИ Научник-Видео Игра

Намко Бандаи Темни Души ВТОРИ Научник-Видео Игра

Това е достапна
DEN 4784.00
Количината на стоката:

*DLC (Содржина Што Може Да Се Преземе), Испитувања/Претплати и/или Игри Во Комплет може или не може да бидат вклучени и не се загарантирани да работат* ТЕМНИ Души II : Научник На Првиот грев е крајната темни Души ii искуство, додавајќи на критички признат наслов на 2014, Темни Души II не само неговите три dlc поглавја; Круна На Потонатиот Крал, Круна На Стариот Железен Крал и Круна На Кралот На Слоновата Коска НО, ИСТО ТАКА И НИЗА На Сите Нови Содржини. Темни Души II : Научник На Првиот Грев ќе додаде сосема нова содржина на играта, вклучувајќи проширена приказна со дополнителни настани во играта и карактер на НПЦ заедно со нови посмртоносни непријатели и подобрувања во играта. Исто така, ќе ја искористи моќноста На системот Play Station 4, Xbox One и directx11 способни Компјутери за да обезбедат подобрена графика за тие специфични платформи на врвот на неколку дополнителни ексклузивни подобрувања. Топла Снимки Тенис : Добијте Зафат Претходно Во Сопственост.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата