Губотаре Машки Кошули И Зимски Сомотски Долги Ракави Јакна Ревер Двоен Џеб Еднобојна Кошула Со Копче Надолу

Губотаре Машки Кошули И Зимски Сомотски Долги Ракави Јакна Ревер Двоен Џеб Еднобојна Кошула Со Копче Надолу

Това е достапна
DEN 463.84
Количината на стоката:

Машки Кошули И Зимски Сомотски Јакна Со Долги Ракави Ревер Двоен Џеб Еднобојно Копче Надолу Кошула : мажи. Повод : Секојдневно, Секојдневно. Тип На Шема : Боја На Почвата. Стил : Секојдневен. Должина на ракавот : Долг Ракав. Одговара : Одговара на големината. Дебелина : Стандард. Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува. Сезона : umn. Што добивате : 1 х Материјал За Палто : оваа секојдневна кошула изработена во висококвалитетен памук за дишење и силно чувство. Оксфордската ткаенина ќе стане помека со секое носење. Дизајн : машка Цврста Оксфордска Кошула, долг ракав, затворање со копчиња надолу, заден набор, прилагодлива манжетна за скроен изглед и обезбедување поголема флексибилност при движење. Карактеристики : јака со затворачи на копчиња може да се носи со или без вратоврска, класичен дизајн џебот на градите ги држи вашите најважни работи. Прилики : Секојдневен/ Датира / Работа/ Секојдневниот живот, совршен за секој повик прилики. Тоа е исто така совршен подарок за сопруг, син, тато или пријатели. Нега : рачно перење или машинско перење ладно; не избелувајте, сушете суво ниско, ниско железо доколку е потребно.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата