Маргаритавил Плови И Тоте Со Отстранлив Кварт Изолиран Пијалок Тоте

Маргаритавил Плови И Тоте Со Отстранлив Кварт Изолиран Пијалок Тоте

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

Доведете ја забавата во вода Со Плови И Торба Маргаритавил, во која има 5 држачи за пијалоци, држач за закуски и отстранлив ладилник кој држи до 12 лименки за пијалоци ладни. Овој ладилник е конструиран од пвц материјал со 12 мерачи за издржливост и има шипка за поврзување за лесно прицврстување на пристаниште или други производи Од Маргаритавил. Ова 32 " Маргаритавил Чилер И Партија Послужавник држи пијалоци кул и изгледа кул премногу. Овој практичен производ лебди во вашиот базен и може да биде снабден со мраз, вашите омилени пијалоци и закуски. Иако е дизајниран за базен, може да се користи за излети, забави, задна врата, спортски настани, каде и да ве однесе жедта. За разлика од тврдите пластични ладилници или незгодните типови Стиропор, овој дводелен пловечки плех за забави е супер лесен; изработен од пвц со 16 мерачи и има вградени држачи за пијалоци и странична торбичка за закуски. Посебен изолиран најлонски ладилник (вклучен) се вклопува во центарот и доаѓа со затворање со патент и ремен за носење. Уживајте во забавите во базенот Со Маргаритавил Плови и Тоте. Маргаритавил Плови И Тоте Со Отстранлива Тота За Пијалоци Изолирана од 20 литри : овој практичен производ лебди во вашиот базен и може да биде снабден со мраз, вашите омилени пијалоци и закуски . Може да се користи за Излети, забави, задна врата, спортски настани, каде и да ве однесе жедта . Супер лесен. изработени од 16 мерач пвц . Има вградени држачи за пијалоци и странична торбичка за закуски . Посебен изолиран најлонски ладилник (вклучен) се вклопува во центарот и доаѓа со затворање со патент и ремен за носење . Пловечки фиока за забави со држачи за пијалоци . Изолиран најлонски ладилник со патент . Кул Маргаритавил графика.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата