Златна Рипка Бои Крекери, Закуска Пакет, 0. Оз, Кт Мулти Фиока

Златна Рипка Бои Крекери, Закуска Пакет, 0. Оз, Кт Мулти Фиока

Това е достапна
DEN 79.68
Количината на стоката:

Закуската Што Се Насмевнува Назад ПЕЧЕНА СО ВИСТИНСКО СИРЕЊЕ : Нашите крекери За закуски Од златна Рипка Се крцкави, искривени омилени закуски, секогаш печени со 100% вистинско сирење чедар. УЖИНА ЗА КОЈА СЕКОЈ МОЖЕ ДА се ЧУВСТВУВА ДОБРО : оваа неодолива мала закуска е направена со бои добиени од растенија. СЕКОГАШ ПЕЧЕНИ, НИКОГАШ ПРЖЕНИ : Чувајте грицкави, крцкави крекери Од Златна Рипка наоколу за одлична закуска во секое време. СОВРШЕН ЗА СПОДЕЛУВАЊЕ или УЖИВАЊЕ СОЛО : Секој го сака вкусниот вкус на крекерите Од чедар Од Златна Рипка, така што тие се совршени за дружење со пријателите или уживање самостојно. ДОДАДЕТЕ ВОЗБУДА ВО ВАШИТЕ ОБРОЦИ : Додадете златни Бои чедар крекери во супи, посипете ги на салати или едноставно послужете како страна на вашиот сендвич за ручек. ОДИ ЗА НЕКОЛКУ : удобен мулти-пакет послужавник на 9,.9-мл. Пакетите за закуски ви даваат многу за споделување или земање за одење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата