Златен теретана Котлебел Од Леано Железо, 10 килограми Со Екстра Широк Зафат

Златен теретана Котлебел Од Леано Железо, 10 килограми Со Екстра Широк Зафат

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

15 килограми. Цврстата конструкција од леано железо е издржлива и сигурна, така што вашиот котел ќе тренира со вас во текот на годините. Достапна е Дигитална Табела За Вежбање Добијте повеќе од тренингот со упатување кон . Фокусирајте се на рамнотежата и контролата на телото додека ги тонирате рацете, рамената, грбот и нозете. Златниот Котлебел од Леано Железо во Салата има широка рачка, обезбедувајќи дополнителен стисок и подобрена контрола за време на тие интензивни тренинзи. Златниот Котлебел Од Леано Железо Во Салата Е корисен за рутини за вежбање дома за да ви помогне да ги постигнете вашите фитнес цели. И Златниот Котлебел Од Леано Железо Во Салата е достапен во различни тежини кои се движат од 10 килограми до 35 килограми, во чекори од 5 килограми (секој се продава одделно), за да можете да ја изберете тежината соодветна за вашите потреби. Удобната, Екстра Широка Рачка за Држење обезбедува удобно држење. Вашиот котлебел ќе трае со години. Упатете се кон за пристап до библиотека со тренинзи водени од сертифицирани personal тренери, за да можете да уживате во чекор-по-чекор инструкции за да го максимизирате вашето искуство со вежбање со котлебел.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата