Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шампањско Бирање Грутка Часовник

Примарно Злато Каратно Жолто Злато Шампањско Бирање Грутка Часовник

Това е достапна
DEN 879.68
Количината на стоката:

Изгледа стилски со оваа 10 каратно жолто злато грутка часовник. Со раце и маркери со златен тон на 22мм шампањско бирање, овој фенси часовник има кварцно движење со батерија за точно време; минерален кристал и преклопете го затворачот за да понудите совршено држење. Одлично за секојдневна употреба. 10к Жолто злато, Цврсто, Леано, Полирано, Преклопено, достапни Се Специјални должини., Бирање шампањ, минерален кристал, раце со Златен тон, кварцно движење, куќиште од нерѓосувачки челик, маркери со Златен тон, Отпорни На Вода, 22мм.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата