Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Материјал : Изработен од еластична полиестерска ткаенина, растеглив, погоден за повеќето седишта за авто кофа. Совршено одговара на Вашите Автомобилски Додатоци, не е лесно да се лизне. инсталиран и истовар лесно. Понудете Заштита : нашиот капак на предното и задното седиште нуди заштита за вашите автомобилски седишта од излевање, прашина, сончева светлина, УВ И дамки што може да се појават во внатрешноста на вашето возило, истовремено освежувајќи го изгледот на вашиот ентериер и продолжете го работниот век на седиштето. Лесен За Инсталирање : Еластичен ремен со куки на дното на капаците на седиштата. Не се потребни алатки за инсталација. Крпа за дишење спречува таложење на мириси и нечистотија, навлаки за седишта што се перат, суви на воздух. Привлечна Уникатна Шема : модни 3д логоа за печатење пеперутки дизајни на предните седишта, Совршени Подароци за Пријателите и Семејството, Исто така и За Семејствата и Сопствениците на Миленичиња. Издржлив Капак На Седиштето : Премиум дизајн и конструкција за издржливост со подлога за истегнување на седиштата за цврст, без вклопување на лизгање и целосен изглед на финишот. Комплет За Покривање На Седиштата За Автомобили,Капаци За Седишта За Автомобили,Капаци За Авто Седишта.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата