Џиколилили Гроздобер Жени Се Лизгаат На Чизми Зашилен Прст Тркалезна Глава Дебела Пета Кратки Чевли Жени Паѓаат Модни Чевли Божиќни Зделки Дозвола

Џиколилили Гроздобер Жени Се Лизгаат На Чизми Зашилен Прст Тркалезна Глава Дебела Пета Кратки Чевли Жени Паѓаат Модни Чевли

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Големина : 41 Должина На Стапалото : 25,5 см/10,04 " ЕУ : 40 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 6,5 САД : 8,5.Гроздобер Жени Се Лизгаат На Чизми Со Зашилен Прст Тркалезна Глава Со Дебела Пета Кратки Чевликарактеристики : Карактеристика убав дизајн на зашилен прст, Удобен дизајн на лизгање, мода И личност овие чевли совршено дизајнирани со ултра мека и удобна постава,стабилни и издолжете ги нозете за елеганција Со секој чекор различни класични цврсти бои на располагање, И Може Да Се облечат нагоре Или надолу Помага во контрола, стабилизирање и балансирање на стапалото.As Различни Компјутери Ги Прикажуваат Боите Поинаку, Бојата на Вистинската Ставка Може Малку да Се Разликува од Горенаведените Слики. Големина : 36 Нога Должина : 23см/9.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата