Цртан Ранец Куроми Слободно Време Со Голем Капацитет Училишна Чанта Водоотпорна Торба За Рамо 6-Годишна Возраст

Цртан Ранец Куроми Слободно Време Со Голем Капацитет Училишна Чанта Водоотпорна Торба За Рамо 6-Годишна Возраст

Това е достапна
DEN 223.84
Количината на стоката:

Капацитет : внатрешна структура на пакетот 20-35 : скриен џеб со патент, џеб за мобилен телефон, ЏЕБ ЗА ЛИЧНА КАРТА, џеб за вметнување компјутер, џеб за вметнување камера метод на отворање на џеб : патент материјал : најлонфункција : дише, водоотпорен, отпорен на абење, УСБ полнење, отпорен на удари, апсорпција на оптоварување цврстина : мека шема : цртан филм боја : црна, жолта, розова цртана училишна чанта 35л ранец за слободно време со голем капацитет водоотпорна торба за рамо стара 6-12 години.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата