Копче за отворање на шишиња со шишиња од Минесота Викингс

Копче за отворање на шишиња со шишиња од Минесота Викингс

Това е достапна
DEN 89.60
Количината на стоката:

Внимавајте на клучевите додека возите низ градот спортувајќи некоја тимска гордост со оваа клучна лента. Секогаш бидете подготвени на следната задната врата или забавата за гледање. Тој мери приближно 9 ", вклучува прицврстен клучен прстен со затворач и ги има името и логото на вашиот тим отпечатени од обете страни! NFL Минесота Викингс премиер за отворање на шишиња. Официјално лиценциран со лига и тим. Копче за отворање на шишиња. Печатено 2 страни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата