Garanimals Бебе девојки и девојки за деца со мали деца, 5-пакувања, големини од 12 метри-5Т

Garanimals Бебе девојки и девојки за деца со мали деца, 5-пакувања, големини од 12 метри-5Т

Това е достапна
DEN 447.84
Количината на стоката:

Зачувајте се на удобни, играчки стилови за вашето девојче за дете, во која се претставени овие велосипедисти шорцеви од Гаранималс. Оваа удобна пет пакет е истакната со плетено плетено тело што е совршено за кога е во движење! Продаден исклучиво на. Вклучува 5 шорцеви за велосипедисти. Повлечен стил. Еластична половината. Деним : 69% памук/27% полиестер/4% спандекс; Отпечатоци : 95% полиестер/5% спандекс; Цврсти материи : 56% памук/38% полиестер/6% спандекс. Машина за перење. Увезени. Велосипедски шорцеви за девојчиња за мали деца од Гаранималс.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата