Wrangler® машки 5 џеб тенок Jeanан со стрии, големини 30-42

Wrangler® машки 5 џеб тенок Jeanан со стрии, големини 30-42

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Погледнете го на ново ниво со тенок директен Jeanан на Wrangler®. Направено е од удобна мешавина од памук со само навестување за истегнување за дополнителна флексибилност. Се одликува со тенок вклопување низ бутот и директно отворање на ногата. Плус, овие тенок фармерки за мажи доаѓаат со стајлинг со пет џеб и везови „W“. Тенок вклоп. Седи веднаш под природната половината. Директно отворање на нозете. Стајлинг со 5 џеб со џеб и џебови за време на џебот. Затворање на копче и патент. W 'Зашивање на задните џебови. 112342566.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата