Рок и република женски средно кревање индиско момче Jeanан

Рок и република женски средно кревање индиско момче Jeanан

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Midените на Rock & Republic Women indee inde indey indey Jean. Овие фармерки на момчето „Rock & Republic“ од Midенски Midrise Indee се конструирани со врвна ткаенина која обезбедува дополнително истегнување и закрепнување. Завршени со двојно ролна, овие фармерки се главен гардероба и изгледаат одлично облечени нагоре или надолу подготвени за каде и да ве однесе животот. Премиум ткаенина со дополнителна удобност, истегнување и закрепнување. Дечко од средно кревање. Zip лета со затворање на копчињата за лого. Inseams : Short 27 ", Medium 29", Long 30 ". Странично зашивање, хардвер за лого, јамка за појас. Размахвана и избледена. Увезен. Стил# RFA1101.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата