Мебел за гордост Мек софа, чај роза

Мебел за гордост Мек софа, чај роза

Това е достапна
DEN 0.67
Количината на стоката:

Класичниот дизајн на софата, стил во средниот век му дава на оваа рамка од кадифена кадифена кадифена софа има карактеристичен изглед што ја воздигнува вашата добро опуштена колекција. Тоа е детали за тафтирани со копче Додадете рафиниран допир на кој било простор, додека неговата рационализирана силуета и квадратни раце се спојуваат заедно за да направат модерен изглед. Се одликува со копчето со тафтирано седиште и задната перница и завршени дрвени нозе. Вклучени се две перници за булстер, материјал со висока густина, тапациран материјал : кадифе, дизајн : стандард, потребно е склопување : да, димензии на производот 33 '' H x 70 '' W x 30 '' D.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата