Чорапи на екипажот на момчињата за чудо нација, 20-пакувања, големини С-л

Чорапи на екипажот на момчињата за чудо нација, 20-пакувања, големини С-л

Това е достапна
DEN 1.67
Количината на стоката:

Чувајте удобно и разнобојно во овој 20-пакет на Conder Nation Boys Crew Cods со забавни изреки и ленти. Лесни и дише, тие се совршени да се спарат со секојдневно секојдневно носење. Со 20 пара, алиштата можат да почекаат до следната недела! 20-пакет Чорапи на екипажот на нација за момчиња. Се одликува со забавни изреки и шарени парови. Големини : S (4,5-8,5), М (9-2,5) и L (3-9). 98% полиестер, 2% спандекс. Машина за перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата