Без граници, јуниори се потсмеваат со чипка на вратот нагоре

Без граници, јуниори се потсмеваат со чипка на вратот нагоре

Това е достапна
DEN 3.00
Количината на стоката:

Убаво откритие! Овој фустан од џемпер од без граници има дизајн на исмејник на вратот со детали за чипка. Изработена во мека, ребрести ткаенина, овој фустан со долг ракав е разноврсен додаток на вашата гардероба. Размислуваме биро за вечера и пошироко со забавни забави во мешавината. Поставете го со пар хулахопки за студени денови или облечете го соло. Исклучиво на. Материјал : 80% рајон/20% полиестер. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Моделот е 5’10 ”и носи големина M. Fit : Опремена. Должина : мини должина; над коленото. Затворање : стил на пуловер. Ракави : Долго. Ockебови : Ништо. Карактеристики : детали за чипка и пресек на потсмев на вратот; Ребрестиот плетен дизајн. Подбивањето на вратот на јуниорите од без граници.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата