Графичка Америка со кратки ракави, графички екипаж памук памук маица

Графичка Америка со кратки ракави, графички екипаж памук памук маица

Това е достапна
DEN 2.67
Количината на стоката:

Покажете ја вашата страна на животински ovingубител со оваа мачка мама-тематска графичка мета. Одличен дизајн на маица за loversубителите на мачки и сопственици на мачки за секојдневно носење. Гордо прикажете ја вашата loveубов кон мачките или дајте му како совршен подарок за роденден, Божиќ или Денот на вineубените на мајка ти, сестра, ќерка, пријател или член на семејството. Оваа висококвалитетна маица за кратки ракави дами е направена за да ве натера да изгледате и да се чувствувате одлично без разлика каде ќе ја земете! Совршен дизајн на маица за loversубители на мачки и сопственици на мачки за секојдневно носење . Нашата облека инспирирана од мачки покажува животински стил на lубител на трендовски обична облека . Изберете ги омилените дизајни за маици и подобрете ја вашата гардероба . Класичните дами се вклопуваат . прислушувани врат и раменици . странично и заоблено вклопување . Достапно во најразлични бои и големини, вклучително и екстра-големи димензии на облека за жени . Големини мали-3x L (достапноста може да варира) . 100% памук . Печатено во САД.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата