Крај На Земјиштето Женска Памучна Ребро Маица Со Долг Ракав

Крај На Земјиштето Женска Памучна Ребро Маица Со Долг Ракав

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Откако ќе ја поседувате оваа кошула, ќе се запрашате како некогаш сте живееле без неа. Благодарение на едноставниот дизајн, тоа е лесен натпревар за се што поседувате. Носете го со вашите омилени фармерки и здолништа користете го како топло и цврсто слоевито парче или само лизнете го со вашите фланелни панталони за пижами на крајот од долгиот ден и вратете се со добра книга.Значителната памучна ткаенина обезбедува многу покриеност и не мора да се грижите дали е премногу чиста и открива повеќе отколку што сакате да споделите така, ременот за градник ќе остане скриен од очите. Финото ребра додава убав допир на текстура и ја спречува кошулата да се држи.Бидејќи е направен од чист памук овој симпатичен врв му овозможува на вашето тело да дише спречувајќи прегревање за разлика од најлонската или полиестерската долна кошула. Нема копчиња украси или што било друго што ќе ви се попречи, така што исто така можете да го обложите под џемпер без да заглави нежно плетено.Бидејќи изгледа убаво со се овој тенок врв го отстранува стресот од создавање симпатична облека. Само спарете го со што и да сакате да носите на дното и подготвени сте да излезете од вратата за ден на авантура без разлика дали тоа значи посета на семејството со децата во влечење одење на работа земање намирници или почестување со долга соло прошетка во паркот. Ултра фините ребра го спречуваат прилепувањето на целосно памучното плетено. Ласкави деколте на екипажот. Облик : криви малку на половината. 100% мек памук. Машинско перење. Увезени.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата