Женски Фудбал Парична Казна Џерси Маици-Јамајка

Женски Фудбал Парична Казна Џерси Маици-Јамајка

Това е достапна
DEN 0.33
Количината на стоката:

Супер лесен и флексибилен. Добредојдениот домашен подарок што ќе го сакаат. БОИТЕ НА ЦВЦ се 60% чешлан памук/40% полиестер). Совршен За Божиќ, Ден На Таткото За Тато, Ден На Мајката за Мама, идеја за подарок за пријателите, совршена идеја за вашиот брат или сестра. Две контрастни ленти на ракавите.Женски Фудбал Парична Казна Дрес Маици-Јамајка 4. Рамо до рамо само ткаенина назад вратот лента. Преден јарем. Етикета easytear. Подарете ги, тоа е нешто што ќе го носат цела година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата