Завет и засекогаш персонализиран невестински 14к злато над стерлинг сребрен бел топаз со ореол дијамантски акцент врежан прстен за ангажман

Завет и засекогаш персонализиран невестински 14к злато над стерлинг сребрен бел топаз со ореол дијамантски акцент врежан прстен

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Достапност и стил се среќаваат во овој прекрасен ангажман прстен од нашата колекција завет и засекогаш! 14К злато над стерлинг дизајнот покажува оригинален камен од бел топаз центар со вистински дијамантски акценти. Таа сигурно ќе каже да, кога ќе го види овој спектакуларен прстен! Додадете посебна порака по внатрешната група за личен допир. R> Персонализацијата не може да содржи посебни карактери, емоции или форми. 14К злато над Стерлинг. Мерки 9мм (0,354 ") намалување на 1,7мм (0,0669"). Оригинален бел топаз Централен центар за камен мерки 7мм {0,276 “).

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата