Калавеј СПАН Млх Редовни Л Ракавица

Калавеј СПАН Млх Редовни Л Ракавица

Това е достапна
DEN 3504.00
Количината на стоката:

Калавеј Голф X Spann Ракавица MLH L со компресија ткаенина во комбинација со ултра такт Гриптак дланка обезбедува крајна дише, форма фитинг удобност и исклучителни зафат. Премиум Кабрета Кожа натопена со Гриптак - Вклопување и Чувство на втора кожа споена со оптимални перформанси на зафат. Х-Спан 4-Начин Истегнување-Влага Фитил, флексибилност & UPF 50+ Заштита Од Сонце. Компресира Одговара - Втора Кожа Одговара И Перформанси. Рашири Памучна Тери Манжетна Безбедно Чувство И Апсорпција На Влага.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата