амуса Печатење Резервоарот Блузи За Жени Кошула Копчето До V Вратот Блуза Плус Големина Елек Без Ракави Лабава Одговара Излегување Маици Без Ракави Врвот

амуса Печатење Резервоарот Блузи За Жени Кошула Копчето До V Вратот Блуза Плус Големина Елек Без Ракави Лабава Одговара Излегување

Това е достапна
DEN 223.84
Количината на стоката:

Големина : С Биста : 90см/35,43" Рамо : 38см/14,96" Должина : 70см/27,56"Големина : М Биста : 94см/37,01" Рамо : 39см/15,35" Должина : 71см/27,95"Големина : Л Биста : 100см/39,37" Рамо : 40см/15,75" Должина : 72см/28.35"големина : xl биста : 106cm/41.73" рамо : 41cm/16.14" должина : 73cm/28.74"големина : xxl биста : 112cm/44.09" рамо : 42cm/16.54" должина : 74cm/29.13"големина : xxxl Биста : 118cm/46.46" рамо : 43см/16.93" должина : 75см/29.53"материјал : должина На Полиестерска Облека : редовниот стилски и моден дизајн ве прави Попривлечни тип На Шема : прилика за печатење : Обичниот Уникатен дизајн ве прави повеќе модна сезона : пролет,Лето,aut great одлично за забава,дневно,плажа,Сигурен Сум дека ќе Ви се допадне!❥ Совршен со вашите омилени шорцеви, хеланки, црни тексас фармерки итн Што добивате : 1x Женски Блузи❥ изработен е од висококвалитетни материјали,доволно издржлив за вашето секојдневно носењестил : Мода, Каузалгендер : Жени И Материјал : Овој Врв без Ракави е супер мек и удобен. €Карактеристики : Спарете го овој уникатен врв со слаби фармерки, шорцеви или хеланки за секојдневен изглед. Овој летен врв на маица ќе направи да изгледате трендовски и стилски за жени, девојки, тинејџерки и тинејџерки. ●Прилики : Секојдневно вклопување, погодно за секојдневни активности, излегување, секојдневно носење, ноќно време, бизнис, одмор, одмор, патување, задолжителен врв за туника за секоја модерна жена или девојка. +Инструкции за перење : Рачно Миење Ладно, Закачување или Сушење На Линија. Забелешка : доколку производот има некакви проблеми со квалитетот, слободно контактирајте не.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата