Сјајна, Седеско, Плејстејшн 4, 852103007048

Сјајна, Седеско, Плејстејшн 4, 852103007048

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Крамер ќе собира и споделува енергија со своите колеги роботи, помагајќи им да избегаат од страшни ситуации и неволји. Тој ќе мора да скокне и да ја истражува секоја платформа во секој агол од 20-те обемни нивоа за да ги најде сите негови пријатели. Енергијата е при крај На Аурора, така Што Крамер ќе мора да собира батерии или да користи генератори за полнење, бидејќи секое дејство ја троши неговата моќ. Различни напојувања собрани на патот, како што се авиони, енергетски сфери и регулатори на температурата, можат да му помогнат на ова клучно патување. Сјајна е за спасување животи, така што не содржи крв или насилство. Карактеристики-Уживајте во ненасилна акција за платформирање-Истражете 20 обемни нивоа. - Управувајте со нивото на енергија?"роботите?? извор на животот! - Искористете ги ладните напојувања пронајдени на патот. Сјајна, Седеско, Плејстејшн 4, 852103007048.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата