Зло Мртов: Играта, PlayStation 4

Зло Мртов: Играта, PlayStation 4

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Зачекорете во чевлите Наh вилијамс или неговите пријатели од иконската злобна Мртва франшиза и работете заедно во игра натоварена со над-врвна соработка и пвп мултиплеер акција! Играјте како тим од четворица преживеани, истражување, грабежи, управување со вашиот страв и наоѓање клучни предмети за запечатување на прекршувањето помеѓу световите во игра инспирирана од сите три оригинални зли Мртви филмови, Како и оригиналната Телевизиска серија "Старз" наспроти "Злобните Мртви". Првиот рок на физички копии ќе вклучува две бонус пепел облека. (*Додека залихите траат) Пред-Нарачка И Прв Извршен Физички Бонус : Employ Вилијамс С-Март Вработен Облекаh Вилијамс Галантен Витез Облека. Зло Мртов : Играта, Сабја Интерактивни, Play Station 4, NH01721 Производител : Nighthawk Интерактивни. ЕСРБ Рејтинг : Зрели. Зло Мртов : Играта, Сабја Интерактивни, Play Station 4, NH01721 Производител : Nighthawk Интерактивни. ЕСРБ Рејтинг : Зрели. Зло Мртов : Играта, Сабја Интерактивни, Play Station 4, NH01721 Производител : Nighthawk Интерактивни. ЕСРБ Рејтинг : Зрели.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата