Коствеј 5-Фиока Тркалање Алатка Градите Кабинет Метал Алатка За Складирање Бо Заклучување Со Тркала Црна

Коствеј 5-Фиока Тркалање Алатка Градите Кабинет Метал Алатка За Складирање Бо Заклучување Со Тркала Црна

Това е достапна
DEN 3039.84
Количината на стоката:

Капацитет на Тежина На Горниот Оддел : 11 килограми. Подобрете ја вашата ефикасност со овој задолжителен додаток на вашиот работен простор! Карактеристика2-во-1 отстранлива алатка градите ги задоволуваат вашите различни барања. Страничната рачка е исто така совршена за складирање алатки. Материјал : Метал. Добро Дизајнирани Детали : Секоја фиока може да се пофали со мазен слајд на фиоката за лесно влечење или извлекување. Можете да верувате дека со оваа добро дизајнирана алатка за тркалање градите, сите ваши алатки се добро класифицирани и организирани. Димензија На Горниот Дел Од Градите : 18 "x 9. Целиот кабинет вклучува и облоги против лизгање за да ги одржува предметите секогаш на место. Покрај тоа, удобната рачка на страна е исто така совршена за складирање на алатки. Дизајниран и за погодност и за безбедност, овој ормар за складирање алатки има тркала што може да се заклучат за да ги чуваат вашите алатки безбедни додека овозможуваат лесна подвижност. Вкупна Димензија : 23,5" х 11 "х 40 "(Л х ш х Х). Погоден за магацин, работилница и простории за алат спецификација боја : Црна. Вкупно 5 фиоки направете ги вашите алатки добро организирани. Лесно се движи со 4 универзални тркала, од кои 2 се заклучуваат. 1 х Инструкција 2-во-1 Одвојлив Дизајн : целиот ормар за складирање алатки се состои од отстранлив горен дел од градите и голем долен ормар.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата