Модни Жени Градиент Печатење Без Ракави Камизола Со Долг Фустан Полуформални Фустани Летни Фустани На Плажа

Модни Жени Градиент Печатење Без Ракави Камизола Со Долг Фустан Полуформални Фустани Летни Фустани На Плажа

Това е достапна
DEN 399.20
Количината на стоката:

Стил : Секојдневен, табела За Мода : . Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 80-90см/31,50-35,43" Должина : 133см/52,36"Големина : М САД : 6 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 10 ЕУ : 36 Биста : 85-95см/33,46-37,40" Должина : 134см/52,76"Големина : Л САД : 8 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 12 ЕУ : 38 Биста : 90-100см/35.43-39.37" должина : 135см/53.15"големина : xl сад : 10 велика британија : 14 еу : 40 биста : 95-105СМ/37.40-41.34" должина : 136см/53.54"големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 еу : 42 БИСТА : 100-110СМ/39.37-43.31" ДОЛЖИНА : 137cm/53.94"големина : xxxl сад : 14 велика британија : 18 еу : 44 биста : 105-115cm/41.34-45.28" должина : 138cm/54.33"големина : xxxxl сад : 16 велика британија : 20 еу : 46 биста : 110-120 CM/43.31-47.24" должина : 139см/54.72"големина : Хххххл сад : 18 велика британија : 22 еу : 48 биста : 115-125см/45.28-49.21" ДОЛЖИНА : 140см/55.12" дебелина : стандард. 4.Удобно И Опуштено, Така Што Ќе Носите Поудобно. Одговара : Одговара На Големината. Пол : Жени . Тип На Шема : Печатење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата