За Жени Секојдневен Плажа Плус Големина Печатење V Вратот Фустан Халтер Долг Фустан Со Џебови Патент Бохо Фустан Сина XL

За Жени Секојдневен Плажа Плус Големина Печатење V Вратот Фустан Халтер Долг Фустан Со Џебови Патент Бохо Фустан Сина XL

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

Сезона : Сите. Пол : Жени. Материјал : Полиестер. Декорација : Никој. Должина На Ракавот : Без Ракави. Тип На Шема : Печатење. Стил : Мода, Табела За Обична Големина : . Големина : S Биста : 96cm/37.80" Половината : 96cm/37.80" : 118cm/46.46" Должина : 146cm/57.48"Големина : М Биста : 102cm/40.16" Половината : 100cm/39.37" : 122cm/48.03" Должина : 147cm/57.87"Големина : L Биста : 108см/42.52" половината : 104см/40.94" : 126см/49.61" должина : 148см/58.27"големина : xl Биста : 116см/45.67" половината : 108см/42.52" : 130см/51.18" должина : 149см/58.66"големина : xxl биста : 124см/48.82" половината : 112см/44.09" : 134см/52.76" должина : 150см/59.06" удобни фустани за Жени печатење V вратот фустан халтер долг фустан со Џебови Патент Мода бохо фустан. Квалитетен Материјал : оние цветни фустани за жени се меки, удобни и воздушни за жешките летни и влажни денови; лесен, но не се гледа. фустани за жени 2023 формална црква. сарафани за жени обична плажа плус големина. Прилика : фустанот За Сонце е доволно удобен за носење низ куќата и соодветен за канцелариска работа. Женскиот фустан е одличен за носење на плажа, дневно, одмор, патување, забава, вечер, дома, училиште, шопинг, на отворено,салон,враќање на училиште, враќање на колаж.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата