Маица за ракав за време и време на време на време на лактот

Маица за ракав за време и време на време на време на лактот

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Лесно носење е незаменлива во вашата постава за топло време. Затоа ја сакаме маицата за ракав на лактот на Tru .. се чувствува супер мекото благодарение на 100% памучна ткаенина и ласкаво вклопување што не е премногу лабава и не е премногу тесна, тоа е точно. Поставете го со јакна или кардиган кога има студ во воздухот или облечете го соло, или на кој било начин гарантирано да изгледате фаб. Исклучиво на. Материјал : 100% памук. Грижа : Машината за перење. Земја на потекло : Увезен. Големина : Модел е 5'10 "и носи големина S. Fit : Полу-вклопено. Дефект : вратот на лажичката. Затворање : Стил на пуловер. Ракави : ракави со должина на лактот. Џебови : Ништо. Маица со должина на ракав од време и вистинито.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата