Стенли, БОСТРА706Т, Бостич Шарпшутер Тешки 3 8 Стејплс, Челик Греј

Стенли, БОСТРА706Т, Бостич Шарпшутер Тешки 3 8 Стејплс, Челик Греј

Това е достапна
DEN 1295.84
Количината на стоката:

Тешките Спојници На Такер обезбедуваат врвни перформанси за тешки задачи за спојување. Тие доаѓаат во солиден пластичен пакет за трајна заштита и складирање. Пакувањето кодирано во боја го олеснува изборот на главната големина за работата. Должината на ногата е 3/8". Спојниците се дизајнирани за употреба со Тешкиот Пиштол Стенли Шарпшутер (ТР150). Bostitch Sharp Shooter Тешки Главен, Челик Сива Тешки дизајн обезбедува врвни перформанси. Спојниците доаѓаат во цврсто пластично пакување. Пакување кодирано во боја за брз избор на големина. Употреба Во Стенли Шарпшутер Тежок Главен Пиштол (ТР-150). Одговара НА TR100, TR200, Tre500 Серија, PHT150 И Стрелка Т-50.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата