Стрелка Га Игла Нокти - Безглаво Собрани Игла Нокти, 23-Мерач Челик, 1, Брои

Стрелка Га Игла Нокти - Безглаво Собрани Игла Нокти, 23-Мерач Челик, 1, Брои

Това е достапна
DEN 334.40
Количината на стоката:

1/2-инчните споени нокти без глава На Стрелката се конструирани со челик со 23 мерачи, кој беше дизајниран да трае низ најтешките проекти. Вклучено во овој пакет е 1.000 споени шајки без глава кои се совршени за трим работа и многу повеќе! Овие нокти работат со ПНЕВМАТСКИ Игла На Стрелката PT23 G. Ноктите вклучуваат ознаки за индикации за да наведете како да вметнете во шајка за игла. Ноктите со иглички без глава не се покажуваат кога се заковани во дрво, што ги прави совршени за трим работа и проекти за поправка на кабинетот. Издржлив и лесен за употреба. Исто така достапен во големини 3/8 инчи до 1 инч. Земете ја вашата денес Собрани игла нокти. 23 мерач челик. Должина од 1/2 инчи. 1.000 Броеви. Безглаво игла ноктите. Совршен за трим работа. Работи Со ПНЕВМАТСКИ Игла На Стрелката PT23 G. Издржлив.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата