Сафавиех Сибине Геометриска Перница, Сет од 2

Сафавиех Сибине Геометриска Перница, Сет од 2

Това е достапна
DEN 3.33
Количината на стоката:

Продавница Safavieh на . Заштедете Пари. Живеат Подобро.Украсена Колекција Перници класичниот морнар?јазолот е елегантен украс, без разлика дали е тоа?се користи за накит, порцелан или перници. Овде е нагласена чиста памучна обвивка со овална синџирска врска извезена граница со кругови што го пробиваат секој уметнички агол. Ова е одличен додаток за вашиот дом без разлика дали е во земјата или зафатен град. Современиот дизајн додава шик изглед во вашиот дом . Не е потребно собрание . Додатоци во животниот стил(и) сликата не е вклучена. Големина : 12 во. Х 20 во. Само Суво Чисто. 100% памук. Заден Капак : Цврст. Затворање : Скриен Патент. Вметни : Фиберфил. Продадени во сет од 2.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата