Sealy Студ Ладење Меморија Пена Кревет Перница Со Поддршка Гел, Стандардна Големина

Sealy Студ Ладење Меморија Пена Кревет Перница Со Поддршка Гел, Стандардна Големина

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

Запечатената Перница За Кревет Со Мемориска Пена За Ладење Со Гел за Поддршка ви дава персонализирани опции за удобност при ладење : страна оддалечена од удобност со иновативна мемориска пена што се превртува на технологија за ладење што реагира на температура. Напредниот Комерцијален Гел за Поддршка обезбедува мулти-сензорно искуство со спиење плус дополнителна поддршка за главата и вратот за крајна удобност. Оваа перница за ладење вклучува отстранлив антимикробен капак што може да се пере во машина за ваша погодност. Токму она што би го очекувале Од Сили. Горд Поддржувач На вас. Запечатена Перница За Кревет Со Мемориска Пена За Ладење Со Гел За Поддршка и Антимикробна Обвивка, Премиум мемориска пена Со Стандардна Големина одговара на вашата глава и врат за крајна удобност и поддршка. Технологијата за Ладење на ладење од едната страна реагира на температурата, давајќи моментално чувство на ладење за освежителен ноќен сон. Капакот За Одговор на студ е кул на допир за дополнителна удобност. Комерцијалниот Гел За Поддршка со двојна Корист обезбедува искуство со ладно допир, мулти-сензорно спиење заедно со зголемена поддршка за главата и вратот. Капакот е отстранлив и се пере за ваша погодност. Оваа Перница Со Стандардна Големина има димензии 24" х 16 "х 5,75". Вашето купување е заштитено со 5-годишна Ограничена Гаранција.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата