Уникатни поволни цени, плус големина на половината, панталони за контраст на половината на половината

Уникатни поволни цени, плус големина на половината, панталони за контраст на половината на половината

Това е достапна
DEN 479.84
Количината на стоката:

Наменето за најудобно вклопување, овој џогер има опуштена, заострена силуета на нозете и е завршена со еластична половината за влечење. Одликувајќи се со облик на контрастна боја и предни џебови, ова парче е класично и ладно за носење. Носете ја вашата со маица и патики за да се упатат кон салата. Моделот се носи во големина 1x. (Висина : 5ft 6inches, градите : 42 7/8 инчи, половината : 35 инчи, колк : 46 1/2 инчи, тежина : 194 bs) Табелата со големина Пред да нарачате.Марирање (во инчи) Меѓународна големина Girth Girth колк вкупна должина1x 34 5/8 49 5 /8 40 7/82x 37- 52 - 41 3/83x 40 1/8 55 1/2 41 7/84x 43 1/4 59 - 41 7/8s 27 1/2 42 1/2 39 1/2m - 29 7/8 - - 44 7/8 39 7/8 L - - 32 1/4 47 1/4 - -40 3/8 Единствени поволни цени на Juniors плус големина на половината на половината во боја на џогер пантолони 95% полиестер 5% спандекс. Увезени. Еластична половината. Јогер Пант. Машинско миење ладно со слични бои. Големина на телото на моделот : Висина : 5'6 ", Градите : 42 7/8 инчи, половината : 35 инчи, колк : 46 1/2 инчи, тежина : 194 фунти, моделот носи 1x.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата