Сет на комбо-клуч од 10 парчиња SAE, BTMT72267

Сет на комбо-клуч од 10 парчиња SAE, BTMT72267

Това е достапна
DEN 574.40
Количината на стоката:

Комбо-клучеви од 10-парчиња SAE Combo, BTMT72267, е идеален додаток на вашата алатка, без разлика дали работите во гаражата или на работното место. Се одликува со удобна решетка за складирање за постојан сет на задржување. Алатките можат да се организираат лесно, така што секогаш знаете каде е секој кога ви треба. Комплетот на клуч за механизми користи дизајн на максимален погон, кој го подобрува вртежниот момент. Исто така, таа е поддржана од гаранцијата за живот на Бостич. Комплетот за клучеви на механиката е дизајниран за професионалец, е идеален за употреба од кое било ниво на вештина и е изграден за да трае. Bostitch 10-парчиња SAE Combo Crover Set, BTMT72267 : Дизајн на максимален погон дозволува 15% повеќе вртежен момент. Помага во намалување на заокружувањето на прицврстувачите. Погодно решетка за складирање за постојан сет на задржување. Сетот за клучеви на механиката е лесно организиран. Гаранција за доживотно време.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата