Celine жени дополнителна широка ширина fau збрчкана патент плоштад пети за лепење црна 9 9

Celine жени дополнителна широка ширина fau збрчкана патент плоштад пети за лепење црна 9 9

Това е достапна
DEN 615.36
Количината на стоката:

Изгледајте елегантно и секојдневно во Peerage Celine жени дополнително широка ширина на плоштад пети пумпа за фустани. Оваа дама 2 "Средно потпетица на збрчканиот патент кожен патент за патент со прилагодлива тока е класичен што мора да го има во вашата колекција на чевли. Пријавувањето е брзо и бесплатно, плус добијте инстант кредит за подароци од 20 американски долари, бесплатна испорака и размена, 365 дена лесни приноси и приоритетна испорака на сите производи. ги започна своите производство и операции на големо во 1977 година и оттогаш продолжи да снабдува квалитетни обувки по конкурентни цени на потрошувачите лоцирани низ целиот свет. Специјализирани за чевли со широка ширина, нашата разновидност на брендови за трговски марки (24 -часовна удобност, перцер, нејасни и цветни) имаат станете широко признати за квалитет, мода, удобност и достапност. Дополнителен (д) широк стил на ширина од Фазпаз. Пат Пу. 2 "Среден потпетица. Патент со збрчкан патент. Slingback со прилагодлива тока. Максимален ѓон на гума за влечење.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата