Адирек „Не 65“ платно уметност

Адирек „Не 65“ платно уметност

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Побарајте го нашето лого на пакувањето за секој наш производи. Овој метод на истегнување и подготовка на платно овозможува беспрекорна презентација на готовото сликарство. Истакнати бои : Црна, бела, сива 1х не е вашата просечна страница за фотографии. Без разлика дали станува збор за современ, рустикален, модерен или традиционален декор на стил, ликовната уметност на трговската марка нуди разновидна висококвалитетна, внимателно изградена wallидна уметност што сигурно ќе го надополни секој стил. Адирек М 'бр. Заштитената марка за трговска марка е регистрирана трговска марка заштитена од. 65' платно уметност. Завитката со галерија е метод за истегнување на платното на уметникот, така што платното се обвиткува околу страните и е обезбедена скриена, дрвена рамка. Не е случајно што уметничките режисери, уредниците на книги и списанијата низ целиот свет користат фотографии од 1x фотографи.Уметник : Adirek msubject : People Style : Modern & Modernivery Product Type : Gallery-завиткан платно Арта Ова подготвено за виси, уметничко дело завиткано од галерија има црно-бел портрет на жена што гледа од прозорецот. Остварливата извонредност што ја дозволува печатењето на Giclee ја прави репродукцијата практично разликува од оригиналното парче.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата