Денот На вљубените Женски Врвови Џуџе Печатење Со Екипажот Вратот Краток Ракав Зелена XL

Денот На вљубените Женски Врвови Џуџе Печатење Со Екипажот Вратот Краток Ракав Зелена XL

Това е достапна
DEN 288.00
Количината на стоката:

17 " qwdj Логистика Вовед zwdj времето на испорака е обично 5-7 работни дена, што ви дава најдобро искуство во брзање со купување. Qwdj Фабрика за Производство на ywdj има посветена фабрика за кооперативна облека која може да се прилагоди на потребите на клиентите, да обезбеди облека во големи количини и да произведува и испорачува производи со најбрза брзина. Секојдневната, секојдневна, софистицирана и празнична облека има се.Повеќеи привлечно за носење. Ywdj Широк Спектар На Производи Zwj Ако сте многу заинтересирани за овој производ, но сепак чувствувате дека недостасуваат некои елементи, можете да пребарувате ЗА YWDJ директно во колоната за пребарување. Полиестерски влакна, Изработени од висококвалитетна ткаенина, лесни меки и удобни.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата