iPhone 4 4S Thinshield Snap-On гроздобер знаме случај со Coveroo

iPhone 4 4S Thinshield Snap-On гроздобер знаме случај со Coveroo

Това е достапна
DEN 399.04
Количината на стоката:

Покажете ја вашата национална гордост со ова гроздобер знаме на дизајн на Шпанија на вашиот Coveroo. Дизајнот се печати со помош на процесот на High Color. Не е налепница или кожа. Тоа е рачно прилагодено од тимот на Coveroo во Сан Франциско, Калифорнија. Гроздобер знаме на дизајн на Шпанија на Apple i Phone 4/4s Thinshield Snap-On Case со Coveroo : Компатибилен со Apple i Phone 4/4 S на AT&T, Verizon и Sprint. Инсталирање со 1 парчиња. Мат финишот се чувствува одлично во твојата рака. Го штити вашиот телефон затоа што се обвиткува околу аглите. Издржлива конструкција на поликарбонат со тврда обвивка од 1 парчиња. Директен пристап до сите карактеристики и камера.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата