Засекогаш јас девојки Руфле ракав вратоврска предниот дел на очите и шарени ткаени панталони со појава на лента за глава, сет на облеки од 2 парчиња, големини 4-12

Засекогаш јас девојки Руфле ракав вратоврска предниот дел на очите и шарени ткаени панталони со појава на лента за глава, сет

Това е достапна
DEN 239.84
Количината на стоката:

За малата мода во вашиот живот, овој врвен очен и ткаени панталони 2-парчиња сет од Forever Me е трендовски облека во која ќе сака да се дружи. Сет со 2 парчиња вклучува : ладно рамо врвот со хеланки. Врвот : тркалезен врат; Руфли ракави; вратоврска; Allever Eyelet. Панталони : стајлинг за влечење; еластична половината; печатење на сите. Вклучува појавување на лентата за глава. Топ : 95% полиестер/5% спандекс; Панталони : 67% полиестер/33% рајон. Машина за перење. Увезени. Облека на очите и ткаени панталони со 2 парчиња облеки поставени за девојки од засекогаш мене.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата