Подароци за 18 -ти роденден на Анавија за девојчиња, обичај Стерлинг Сребрен ѓердан, мониста за годишно девојче -[Прилагодена картичка]

Подароци за 18 -ти роденден на Анавија за девојчиња, обичај Стерлинг Сребрен ѓердан, мониста за годишно девојче -[Прилагодена

Това е достапна
DEN 1.00
Количината на стоката:

✿18 -ти роденден 925 Стерлинг сребрени мониста ѓердан накит подарок Овој деликатен ѓердан од 18 -ти роденденски подарок ги има 18 мониста, виси од деликатниот сребрен ланец. Кога го носи овој прекрасен ѓердан од 18 мониста, по еден за секоја скапоцена година, ќе има потсетник дека вашата сентиментална за неа е бесконечна. Било да е тоа сестра, ќерка, внука или внука. Совршен подарок за роденден. ✿materials приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро ✿ Упатства за грижа ви препорачувам да не испрскате хемикалии (т.е. парфеми, лосиони или спреј за тело) на ѓердан за да ја зачувате неговата долговечност. Ве молиме, следете ги овие совети за зачувување на долговечноста на ѓерданот. За чистење, најдобро е да користите мека крпа за микрофибер за да го исчистите накитот од smudges. Како да се персонализирате : Чекор 1 : Поставете нарачка : Додадете ги вашите производи во количката и целосниот исход.СТРОВИ 2 : Персонализирајте : Откако ќе се постави вашата нарачка, ќе добиете е -пошта од прилагодено. Следете ја врската дадена во е -поштата за да ја внесете вашата персонализација. Честитка 3 : Поднесете персонализација : Откако ќе ги внесете сите ваши детали за гравура, кликнете Поднесете. Материјали : приврзоци : мониста, ланец : 925 Стерлинг сребро. Големина на приврзок : 0,16 "x 2,13". Должина на ланецот - 16 " + 2" инчи (2 инчи е ланец за продолжување). Ѓердан ќе биде спакуван со торба за додатоци за подароци (вклучува темно зелена чанта, хартија за ткиво, сребрена крпа за полирање) подготвени за надавање.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата