Енергетска стоп задна заменска заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор, кој го вклопува Форд Бегство

Енергетска стоп задна заменска заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор, кој го вклопува Форд Бегство

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Подлогата за сопирачките за замена на акциите Z17, роторот и хардверскиот комплет е буџетската замена на залихите за вашето дневно возило. Комплетот вклучува ротори за замена на стилот на ОЕ (оригинална опрема) кои се 100% мелници избалансирани и прецизно изработени за да одговараат на вашето специфично возило. Влошките се карактеризираат со керамичка формула без прашина и бучава, која се потврдува преку тестови од 3 партии во САД за да ги одржите вашите тркала чисти и да изгледаат добро. Ако сакате да ги вратите оригиналните перформанси на сопирањето на вашето возило со лесна замена, не гледајте повеќе. Кажете здраво на мазна, тивка патување со замена на акции Z17. Енергетска стоп Замена на задната заменска подлога за сопирачките и комплетот за ротор KOE4585. Z17 Еволуција на керамички сопирачки со сопирачки со јаглеродни влакна со ниска прашина. Роторите користат G3000 леања и се балансирани од 100% мелница за перформанси и безбедност на акции. Ги вклучува сите хардвер неопходни за целосна инсталација. Fits : Ford Escape 2008-2005; Mazda Tribute 2006-2005; Оддавање 2008; Меркур Маринер 2008-2005 година.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата