Јаже За Зглоб На Клуч За Автомобил За Жени Персонализирана Смола Проѕирен Приврзок За Клучеви Креативно Писмо Приврзок За Приврзоци Во Боја

Јаже За Зглоб На Клуч За Автомобил За Жени Персонализирана Смола Проѕирен Приврзок За Клучеви Креативно Писмо Приврзок За Приврзоци

Това е достапна
DEN 319.84
Количината на стоката:

за закачување на чантата или клучевите, подароци за пријатели, љубовници, семејства, студенти, соученици, работници, деца. Свирче Зглоб Лента Клуч Зглоб Бенд Синџир За Клучеви Мажи Рачен Клуч Фоб Пренослив Аларм За Жени.1 x Приврзок За Клучевиматеријал : смола прстенот за клучеви од азбука е изработен од квалитетен материјал од смола, што го прави да изгледа шик и елегантно, со висока цврстина, тешко избледува или сепак, лесните перформанси нема премногу да ја оптоваруваат вашата торба, клуч, да ви овозможат да уживате во убавината и забавата заедно. 1 X Приврзок За Клучеви Асортиман На Прстен Конец Рачен Зглоб Држач За Нараквица Мал Прстен За Клучеви Големи Празни Места. Разновидни Апликации : Декорацијата На Приврзокот За Торба За Клучеви Не Е Погодна За Клучеви За Домаќинство И Клучеви Од Автомобил, Но Може Да Се Примени И За Ранци, Чанти, Паричници И Други Украси За Чанти, Исклучителен Мал Подарок За Мајки, Ќерки Или Пријатели, Ќе Им Се Допадне Многу.Обликува Празни Места за Дебел Прстен За Клучеви Празни Места За Накит Жени Држач За Мини Паричник За Паричник Женски Клип За Синџир Машки Држач За Клучеви За Рачен Клуч Големина На Фоб : Околу 4, 5х4см Паричник со Синџир За Жени Нараквица Со Кратки Клучеви За Клучеви Личен Аларм За Тело Кратки Врвки за Клучеви.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата