2. Ктс Маркиза Облик бисер лист дизајн Женски Синџир Ѓердан Стерлинг Сребро Злато Вермејл

2. Ктс Маркиза Облик бисер лист дизајн Женски Синџир Ѓердан Стерлинг Сребро Злато Вермејл

Това е достапна
DEN 207.84
Количината на стоката:

Ние користиме природни скапоцени камења; може да очекувате мала варијација во секое сечење и кабохони. Фотографијата може да варира малку од вистинскиот скапоцен камен, но може да бидете сигурни за квалитетот.Сите производи се испорачуваат во елегантна кутија за подароци, од кул модерна до класична гроздобер, нуди висококвалитетен Прифатлив сребрен или Златен накит за жени и мажи, удобен за секојдневно носење и за сите прилики. Нашиот бренд е дефинатор за убавина и изложувач кој инвестира Во фин Накит изработен Од Злато и Сребро, Скапоцен Камен, Бисер, Дијаманти. Детали за скапоцен камен : Главен Камен 8х4 ММ Облик На Маркиза Бисер Вкупната Тежина На Карат е 2,72 Ctw. Метален Врвен Квалитет Приврзок Ѓердан изработен Во Цврсто Сребро 925 Со печат 925. Сосема нов, неискористен и неносен накит.Целиот наш накит доаѓа во соодветно пакување, осигурувајќи дека се подготвени за подароци по пристигнувањето. Нашето пакување се движи од прекрасни картонски кутии со влошки од пена за безбедност, до елегантни кутии за завршна обработка од дрво со прекрасна торбичка. СОВРШЕН ПОДАРОК : овој прекрасен накит би бил совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Одлични подароци за ќерки, подароци за жени, подароци за мама, подароци за сопруга, подароци за тетка, подароци за најдобар пријател, подароци за Љубов итн. Идеални Подароци За Роденден, Подароци За Годишнина, Божиќни Подароци, Подароци За Дипломирање, Подароци За Денот На Мајката, Подароци За Денот на Вљубените итн, или исто како изненадување да го потсетите тој посебен колку се грижите!.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата