Златен скриптен монограм монограм килим

Златен скриптен монограм монограм килим

Това е достапна
DEN 523.04
Количината на стоката:

Убава уметност од MWW Design Studio создава тематски дизајн за оваа печатена перница. Перницата е совршен акцент за софа, кревет или стол. Лицето и грбот се направени од мек ткаен полиестер. Сликата е отпечатена и на предната и од задната страна, со што перницата е реверзибилна. Исполнета со рециклиран полиестер микрофибер, перницата е совршена фокусна точка или како завршен допир во просторијата. Златен скрипта на Thumbrintz 2 монограм килим : машина за миење. Отпорни на временски услови. Издржлив 100 проценти полиестер. Текстуриран дизајн. Достапно во големини 1,8 'x 3.08' и 3,91 'x 6'.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата