Точка Фитнес Модул

Точка Фитнес Модул

Това е достапна
DEN 1.33
Количината на стоката:

1.ИЗДРЖЛИВ : Прстенот L Track O може да се користи како на која било локација На Шините L Track за да се создадат силни и безбедни точки за врзување за мотоцикли, Атв,кутии, палети, скали градинарски трактори и многу повеќе. 2.СИЛНА И ИЗДРЖЛИВА : L песна O прстен изградбата на единечен фитинг и челик со висока густина со површина обложена со цинк што ги прави издржливи, силни и долготрајни. Секој слот има јачина на пауза од 5.000 фунти и безбедно ограничување на работното оптоварување од 1.666 фунти 3.РАЗНОВРСНА : L Песна O Прстен Обетка Фитинг Обезбеди сите логистички крцкалки и камери токи, јажиња, банџи јажиња, синџири со е песна пролет фитинзи за управување со товар на товарни автомобили, приколки, камиони, рамни автомобили, итн. опремен за ракување со мебел, АТВ, алати, кутии, палети, скали, земјоделска опрема, пејзажни дрвја, велосипеди, мотоцикли итн 4.ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : додатокот За Прстен L-track O се инсталира брзо, безбедно и се лизга во постојните L-патеки. Плус, можете лесно да ги преместите столпчињата L - track за да ги реконфигурирате и прилагодите поставките за вашата специфична апликација. 5.АНТИ-КОРОЗИЈА : L Песна О Прстен Обетка Фитинг е направен од висока густина челик кој е поцинкуван со боја цинк за да се спречи корозија и ' рѓа, може да се користи во неповолни временски услови и да издржат тешки услови. Идеален за надворешна употреба.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата