ЗАВИСТ ТЕ01-Почетна Бизнис Десктоп, Wifi, HDMI, Победа Дома) Со D Пристаниште

ЗАВИСТ ТЕ01-Почетна Бизнис Десктоп, Wifi, HDMI, Победа Дома) Со D Пристаниште

Това е достапна
DEN 3168.00
Количината на стоката:

Мајклелектроник2 продава компјутери со прилагодени/надградени конфигурации за подобрување на перформансите на системот. Ако компјутерот има модификации како што е наведено погоре, кутијата на производителот ја отворија нашите високо квалификувани техничари за тестирање, инспекција и инсталирање на надградбите според рекламираните спецификации. Сите компјутери и компоненти се сосема нови.Модел : HP ЗАВИСТ TE01-1214form/Стил : Десктоп Процесор : 10-Ти Генерал Intel Core i5-10400 2.90 GHz Процесор (до 4.3 GHz, 12mb Кеш, 6-Јадра, 12-Теми, )Меморија : 32 GB DDR4 DIMMGraphics : Intel UHD 630 Интегрирана Графика, Складирање : 128 GB SATA SSD (ДИСК СО цврста СОСТОЈБА) + 1tb hdd (Хард Диск)Оперативен Систем : windows 11 home-64display : Без поврзување на екранот : 802.11 Ac Wifi, bluetooth 5.1, ethernet LAN (Rj-45)Порти/Слотови : 4 Usb 3.1 GEN1, 4 USB 2.0, 1 Hdmi, USB 3.1 Тип-C Gen1, SD КАРТИЧКА ЧИТАЧ, БЕЗ ОПТИЧКИ ДИСК, СЛУШАЛКИ/МИКРОФОН КОМБО џекинпут/излез : Нема Веб Камера, Црна Usb тастатура, Батерија : 180w напојување, други карактеристики Ладење на воздухот Процесорот Кулер, боја : Ноќна Црна ТЕЖИНА : 13.14 Lbproduct Димензии (Wxlxh) : 1 ГОДИНА ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ГАРАНЦИЈА Од Michaelelectronics2 (Професионално Надградени од michaelelectronics2) универзална пристаниште d6000 (Usb - C)модел : dock - D6000model број : dock-d6000hdmi dp rj-45 Usb 3.0 ТИП-А ,Тип-C Аудио Комбо Intel I5-10400 6-ЈАДРЕН ПРОЦЕСОР. Интел УХД 630 Графика. 128 GB SATA SSD + 1 TB HDD. 32 GB DDR4 RAM МЕМОРИЈА. Windows 11 Насловна 64bit.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата