Дома Декор Шарени Прозрачна Роза Вештачки ПРЕДВОДЕНА Светлина Цвет Уникатни Подароци За Девојки Вештачки Цвеќиња Растенија Лажни

Дома Декор Шарени Прозрачна Роза Вештачки ПРЕДВОДЕНА Светлина Цвет Уникатни Подароци За Девојки Вештачки Цвеќиња Растенија Лажни

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Шарена Светлечка Роза Вештачки ЛЕД Светло Цвет Уникатни Подароци За Девојчиња ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИ-Отфрлете пластика со низок квалитет! Ливчињата и лисјата вештачки цвеќиња од роза се направени од висококвалитетна пластика, која е и еколошка. Цветното стебло е изработено од полиетилен, третирано со посебен процес и обложено со златна фолија со висока чистота. Во споредба со другите слични производи, тој е потрајен, не е лесен за кршење, може да се чува трајно и никогаш нема да избледи. ИСКЛУЧИТЕЛНА ИЗРАБОТКА-секој е внимателно изработен од занаетчии со повеќе од 30 години искуство во изработка на раце. Ливчињата имаат неправилни лисјата се добро вени, конкавни и живописни. Од различни агли или под различна светлина, ливчињата ќе покажат различни бои. Таа е полна со бесконечна надеж и убавина како виножито. РОМАНТИЧНО ЗНАЧЕЊЕ-розата отсекогаш била убавина, љубов и благодарност. Оваа златна роза од 24к не е вистинско растение, така што никогаш нема или ќе избледи. Тоа може да ја изрази вашата вечна љубов кон неа. СОВРШЕН ПОДАРОК-розите доаѓаат во прекрасна розова кутија за пакување, така што можете да ги дадете директно на другите. Како дајте му на вашиот љубовник, девојка, сопруга, мајка, ќерка, жена итн. Тоа е најдобриот подарок за Денот На Вљубените, Годишнината, Роденденот, Денот на Благодарноста, Божиќ и Денот на Мајката. Покрај тоа, може да се користи и за дневна соба, спална соба, свадба, роденденска забава, декорација на хотел итн.Што добивате : 1 еез Вештачки Цвет Од Роза (Без пакување) домашен декор. организација и складирање. соба декор. ноќта на вештерките украси. божиќни украси.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата