Време и тота за време на јута

Време и тота за време на јута

Това е достапна
DEN 2.00
Количината на стоката:

Пространа со внатрешен џеб, овој тота од време и TRU е тренд што мора да го достигне целиот ден, секој ден со кој се привлекува акцент на очите за додадена чистење. Торба со голема големина; приближно. 15 ”w x 19” h x 9,5 ”г. Врвни рачки. Внатрешен џеб за патент. Преголема тасел со украси. Контраст за печатење. 100% јута. Место чисто. Увезени. Женски џута тота од време и Тру.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата