8,5 LED осветлена куќа од джинджифилова куќа Божиќна фигура

8,5 LED осветлена куќа од джинджифилова куќа Божиќна фигура

Това е достапна
DEN 641.76
Количината на стоката:

Додадете допир на шеќерна сладост во вашиот декор за одмор со оваа LED осветлена куќа од ѓумбир. Куќата од ѓумбир е кафеава со повеќебојни акценти со бел покрив покриен со сјај. Пред куќата има снежен човек од ѓумбир и ѓумбир од ѓумбир. LED светлата наизменично од црвена до зелена до сина боја. Оваа куќа од ѓумбир ќе биде совршен забавен додаток на вашиот декор за одмор од година во година. Карактеристики на производот : LED осветлена куќа од ѓумбир од ѓумбир LED светло внатре е мулти-боја што се менува помеѓу црвената сина и зелена куќа е нагласена со бонбони и сјајно ѓумбир од ѓумбир и снежен човек пред куќата препорачана за затворено користење само димензии : 8,5 "H x 5 "W x 4.5 " D материјал (и) : Полирезин/пластична LED осветлена Божиќна фигура на ѓумбир. Снежен човек пред куќата. Мерки 8,5 инчи високи за 5 инчи широк околу 4,5 инчи длабоко.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата