Националниот Автоматски Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 2009-ФОРД БЕГСТВО, 2010 - ФОРД ФУЗИЈА

Националниот Автоматски Транс Излез Вратило Печат Одговара изберете: 2009-ФОРД БЕГСТВО, 2010 - ФОРД ФУЗИЈА

Това е достапна
DEN 2.33
Количината на стоката:

Националниот има изградено репутација како едно од најпочитуваните имиња во индустријата. Ние нудиме премиум решенија за запечатување повеќе од 75 години. Нашиот дизајнерски тим држи чекор со индустријата и обезбедува напредни решенија за денешните возила. Дизајн тип : пролет натоварени; мулти-усна. Температурен опсег : -20 до 300 Степени Целзиусови / -29 до 49 Степени Целзиусови. Отпорност НА лубрикантите НА ЕП. Ниско отекување во јаглеводородни течности. Обезбедува квалитетни и сигурни перформанси за секој вид поправка. Одговара Изберете : 2009-2016 ФОРД БЕГСТВО 2010-2015 ФОРД ФУЗИЈА 2013-2018 ФОРД ЕЏ 2018 ФОРД ЕКОСПОРТ 2016-2018 ЛИНКОЛН МКХ 2015-2019 ЛИНКОЛН МКЦ 2010-2012,2016 ЛИНКОЛН МКЗ 2010 МЕРКУР МИЛАН 2009-2011 меркур маринер 2009-2011 МАЗДА ПОЧИТ И ПОВЕЌЕ - ДОДАДЕТЕ ГО ВАШЕТО ВОЗИЛО ВО НАШИОТ ДОДАТОК ЗА ВКЛОПУВАЊЕ ЗА ДА ПРОВЕРИТЕ.

Клучни карактеристики

Слични производи во категоријата